کلیه محصولات عرضه شده در فروشگاه هیراد پرفیوم همراه با ضمانت اصالت کالا برای مشتریان گرامی ارسال می شود و فروشگاه هیراد پرفیوم ضمانت تمامی محصولات خود را تضمین می کند.
توجه داشته باشید اورجینال بودن یک عطر به معنای پخش و ماندگاری بالای آن عطر نیست و این موارد به تولیدکننده عطر مربوط است.

پس از رسیدن محصول به دست خریدار، فروشگاه هیراد پرفیوم ۳ روز فرصت مرجوع کالا را برای شما در نظر میگیرد.

توجه داشته باشید به دلیل اینکه ادکلن یک کالای آرایشی بهداشتی محسوب می شود مرجوع کالا فقط در صورتی قابل انجام است که کالا کاملا سالم و باز نشده باشد در صورت باز شدن کالا امکان مرجوع وجود ندارد.

همچنین در صورت مرجوع کالا هزینه ارسال و بسته بندی از مشتری کسر می گردد.

در محصولاتی که به صورت اورجینال فاقد سلفون هستند امکان مرجوع کالا وجود ندارد به طور مثال ادکلن جوپ هوم قرمز فاقد سلفون می باشد.

بعد از ثبت سفارش حداکثر بعد از گذشت یک روز کاری محصولات خریداری شده ، ارسال می گردند و زمان تحویل کالا نیز بستگی به شهر شما و عملکرد اداره پست دارد.
به طور معمول برای تهران بعد از ارسال کالا ، در یک الی دو روز کاری محصولات تحویل می گردد.

ثبت سفارش در فروشگاه هیراد پرفیوم از طریق روش های مختلفی امکان پذیر است که عبارت اند از ثبت سفارش از طریق سایت، اینستاگرام ، تلگرام ، واتساپ و باسلام
بهترین راه جهت ثبت سفارش، ثبت سفارش از طریق سایت هیراد پرفیوم می باشد.

برای انتخاب بهتر عطر در صورت تمایل می توانید از طریق ارتباط با ما از مشاورین هیراد پرفیوم کمک بگیرید و خرید بهتری داشته باشید.
برای مشاوره فقط از طریق واتساپ یا اینستاگرام اقدام کنید و جهت دریافت مشاوره با گروه پشتیبانی تماس نگیرید.

خرید عطر با قیمت مناسب
سوالات متداول

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. (جهت ویرایش این قسمت به پیکربندی پوسته > تب متفرقه > سوالات متداول مراجعه نمایید.)